0 Comments

Kryt na telefon chrání před rozbitím, před rýhami či odřeninami. Navíc se může hodit i k vašemu outfitu, prakticky na něm můžete mít cokoliv. Pokud chcete, necháte si k němu vytvořit svá jména či fotky, nebo najdete nějaké vzory či obrázky.
kryty na mobily
            Kryty na telefon, které jsou již s obrázky, ale některými opravdu povedenými, seženete například na Aliexpressu, ale i v jiných čínských eshopech. Zde se dají sehnat motivy z filmů, her, obrazy od slavných klasiků, nebo různé vzory. Najdete zde i třpytivé kryty, nebo naopak průhledné. Navíc zde seženete kryt na prakticky jakýkoliv mode jakéhokoliv telefonu. Většinou i sedí na váš typ.
            Také koupíte kryty v obchodě, kde kupujete přímo váš telefon. Zde většinou nabízí alespoň ty nejjednodušší typy, které jsou buď průhledné nebo jednobarevné. Navíc bývají zbytečně drahé. I tak ale narychlo seženete funkční kryt. Bývají však vytvořené z dobrého materiálu.
            Eshopy, na kterých si můžete vytvořit vlastní motivy, nebo nakoupit již hotový potisk, často typicky český, nabízí i možnost vytvořit si motiv na telefon. Můžete si na něj nechat zalaminátovat fotku svých mazlíčků, rodinu, nebo cokoliv budete chtít. Je to jen na vás, ale počítejte také s vyšší cenou.
mobil v pouzdru
            PELA case je nová značka, která se snaží nákupem jejich krytů pomoci životnímu prostředí, ať už ekologičtější výrobou, tak výdělkem, který věnují také do čištění například oceánů. Proto si můžete nakoupit různé kryty, kterými zároveň podpoříte dobrou věc. Nicméně vzhledem k tomu, že tyto značky teprve začínají, nemají velké možnosti ve výrobě, a tak zde spíše nakoupí vlastníci Iphone telefonů.
            Velmi elegantním typem produktu jsou dřevěné kryty. Ty mají na sobě vypálené různé fotografie, nebo popisky. Za ně dáte pravděpodobně nejvíce korun, jelikož bývají na míru a z opravdu kvalitního materiálu. Navíc se jedná o ruční práci místního výrobce.

Author

opik.lada@email.cz